جنرال سرویس آسانسور

جنرال سرویس آسانسور

جنرال سرویس آسانسور در واقع عملیاتی است که در شروع فرآیند سرویس و نگهداری آسانسور توسط یک شرکت خاص جهت شناسایی ، رفع اساسی عیوب و انطباق کل مجموعه با اصول استاندارد، انجام می شود. این عملیات بسته به وضعیت آسانسور ممکن است شامل اورهال – تعمیرات یا بازسازی اساسی و یا شامل تنظیمات سطحی و معمولی یک آسانسور باشد. عموما سرویس و نگهداری یک آسانسور بدون جنرال سرویس امکان پذیر نیست ، فرض کنید یک آسانسور به دلیل نقص فنی در سیستم مکانیکی ، باعث مراجعه متعدد سرویسکار در فواصل زمانی کوتاه جهت رفع خرابی آسانسور می گردد، اگر سرویسکار نسبت به رفع اساسی مشکل مربوطه اقدام نکند، زحمات و مراجعات مکرر ادامه داشته و این مسئله باعث ضرر طرفین (سرویسکار و ساکنین ساختمان) خواهد بود. بنابراین عملیات اساسی و کلی مورد نیاز برای رفع خرابی در قالب جنرال سرویس تعریف می گردد.

جنرال سرویس آسانسور تهران

جنرال سرویس آسانسور ممکن است شامل بازسازی یک آسانسور نیز باشد. در واقع اگر مجموع قطعات یک آسانسور دچار فرسودگی شده و به پایان عمر خود نزدیک شود قبل از بروز فاجعه می بایست نسبت به تعویض ، نوسازی و ارتقاء قطعات آن اقدام نمود. در حقیقت این امر زمانی اتفاق می افتد که تعمیرات و تعویض جزئی و داخلی قطعات در حالت کلی مقرون به صرفه و منطقی نبوده و صرفا تعویض کامل قطعات عمدتا مطلوب خواهد بود.

نگهداری انواع آسانسور

مهمترین و اساسی ترین بخش از مقوله جنرال سرویس (همچنین خود عملیات سرویس و نگهداری آسانسور) شناسایی عوامل پیدا و پنهان محیطی و داخلی در فرسایش مکانیکی و الکتریکی قطعات آسانسور بوده که این قطعات به دلیل وجود این عوامل بطور مداوم در معرض تخریب، خوردگی و فرسودگی هستند. از اینرو آشنایی با مواد اولیه، نحوه ساخت و عملکرد کلی آنها جزء ضروری و لاینفک رفع عیوب می باشد. نتیجه گیری منطقی این است که همواره انتخاب نوع قطعات و نحوه نصب آنها چه در جنرال سرویس و چه در نصب آسانسور تعیین کننده کیفیت و هزینه های سرویس و نگهداری و میزان رضایت خود ساکنین از آسانسور خواهد بود.

مهمترین فاکتورها

فاکتورهایی که در جنرال سرویس توسط یک شرکت مورد ارزیابی قرار می گیرد عبارتند از:

رعایت استانداردها و ضرایب ایمنی
تناسب و هماهنگی در انتخاب تجهیزات با نیازهای کاربران
مسئولیت پذیری و ایفای تعهدات چه در جنرال سرویس و چه در سرویس نگهداری قطعات
دوام و عمر تجهیزات انتخابی
کاهش هزینه های سرویس و نگهداری و خدمات پس از فروش
نوسازی و مدرنیزه کردن تجهیزات
ضمانت و گارانتی قطعات نصب شده

شرکت سرویس آسانسور کیهان گستر مانا

خرید موتور آسانسور استوک ، نو ، کارکرده و دست دوم
فروش کلیه قطعات آسانسور کششی و هیدرولیک
موتور،ریل ،کابین،تابلو فرمان ،سیم بکسل،لوازم مکانیک
خرید و فروش انواع موتور استوک و دست دوم آسانسور
طراحی و اجراء انواع آسانسور و پله برقی
بازسازی آسانسورهای قدیمی و فرسوده
طراحی و تولید انواع کابین (مسافری،صنعتی،بیمارستانی)

تعمیر تمامی قطعات آسانسور، تعمیر موتور سر درب، قفل، گاورنر، بردهای تابلو، سویچ ها، موتور گیربکس و بوبین های ترمز،پاراشوت
نصب تخصصی انواع آسانسور های هیدولیک, کششی ,روملس
دارای مجوز طراحی و مونتاژ از صنایع و معادن
تحویل آسانسور در کمترین زمان
ارائه خدمات تعمیر در اسرع وقت
بهترين كيفيت 💪مناسبترين قيمت 👏 طراحى روز و جذاب دنيا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاور رایگان 09125376268